سفر بعدی: قلعه رودخان

قلعه رودخان در پیش است

سلام دوستان

فردا صبح (پنجشنبه 8/4/85) با یک گروه از دانشجویان دانشگاه تهران به عنوان سرپرست عازم قلعه رودخان و ماسوله هستم. قسمت دوم گزارش سفر خرداد ماه به آذربایجان و گزارش سفر هفته گذشته به تونل کوهرنگ و دامنههای زردکوه تا تالاب چغاخور و...  بماند وقتی که از رودخان برگشتم!

منتظر پیامهای شما هستم. پیشنهاد خوبی برای سفر داشتید دریغ نکنید!

/ 16 نظر / 206 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مرد خاکی

سلام عزيز.....در سفر گذشتت از خلخال هم عبور کردی...چطور بود؟از جاده ی معروف اسالم - خلخال هم گذشتيد؟سفر بخير...

اسماعيل رضايی

سلام! به دعوت نامه انجمن کوهنوردان ایران در خصوص همایش روز دماوند توجه کنید. (رد پای کوه نورد)

بیقرار

دوست من سلام! وبلاگ "عشق مشرقی"آپدیت شد، میدونم که باز هم مرا شرمنده مهربانیت خواهی کرد وبه سراغم خواهی امد !

ابراهيم

دوست عزيز از اينکه به کلبه ما سرزدي و نظرات راهگشا برايم فرستادي ممنونم شما که به ايرانگردي علاقمند هستد گذري هم به اين سايت : http://www.flickr.com/photos/mojen-shahrood-iran/ داشته باشيد و خاطرات خود را برايم بفرستيد

عبدالله

سايت قشنگی داری. ولی مثل اينکه فقط فصل سفر فعال است. من هم کمی اهل سفر هستم. اتفاقا همين امسال درياچه نئور يک شب خوابيديم. عجب شبی بود.

مينا

ازتجربيات شما بسيار استفاده ميکنم .و بقدری زبيا به رشته تحرير در آمده که ميتوان در شهرهای تعريف شده رفته و براحتی در آنها به سياحت پرداخت . اگر برايتان ممکن باشد گوروکی ساده از شهرها هم در کنار متن ها بکشيد. بسيار سپاسگزارم.

رضا همام

عکس این مطلب مانند دیگر مطالب بسیار جالب بود . به وب لاگ من سر زده بودی و من هم از روی کنجکاوی به وب لاگ جنابعالی سر زدم و واقعاً لذت بردم البته من مطالب سیاسی می نویسم.

آبشار شلماش