گزارشهایی که در راه هستند...

 

گزارش آینده

دوستان سلام

بالاخره سفرنامه خلیج فارس تمام شد و فقط سفرنامه مازندران و گلستان مانده که در آن شرح مسافرت به بهشهر و بازدید از منطقه زیبا و تاریخی استخر عباس آباد، ورود به منطقه و پناهگاه حفاظت شده حیات وحش میانکاله، گردش در جنگلهای ناهارخوران گرگان، بازدید از جزیره آشوراده و بندر ترکمن و نهایتاً تماشای پرندگان در تالاب گمیشان را خدمتتان بازخواهم گفت!

قول می‌دهم که تا آخر همین هفته، این گزارش را هم روی وبلاگ بگذارم!

/ 4 نظر / 50 بازدید
مهدی

دوست عزيزم سلام در ابتدا بايد بگويم که از نظر شما نسبت به وبلاگم بسيار متشکر و سپاسگزارم. ولی در مورد پيشنهاد شما بايد بگويم من بچه مازندران و شهر آمل هستم يعنی ( دريا . جنگل . کوه . دشت و...)و همان طور که گفتيد به ايران گردی و سفر کردن در طبيعت علاقه بسياری دارم . ولی با اين حال تنهاييم و در تنهايی با خدايمان بسيار خلوتها داشته ايم و با آن عشق کرديم اميد به اينکه شما دوست گرامی زندگي هميشه به کام و سربلند باشيد. هوالمحبوب

Mehdi Abbasi

از جشنواره دختران در ژاپن چه مي دانيد؟

احمد

بسم الله الرحمن الرحیم الحمد لله رب العلمین . دوست عزیز ! السلام علیک . از شما برای پیامتان در وبلاگم تشکر می کنم . وبلاگ بسیار جالبی دارید و من برخی مطالبش را خواندم . از این جهت که شما در ثبت وقایع سفرتان به برخی جزئیات نیز اشاره می کنید می تواند برای عده ای که این اطلاعات برایشان مفید است بسیار جذاب باشد . گمان می کنم عکسها را خودتان تهیه می کنید . اگر برایتان مقدور باشد که عکسهای بیشتری از سفرتان تهیه و آن را در وبلاگتان قرار دهید به نظر من بهتر است . البته می دانم که در این صورت حجم وبلاگتان زیاد شده و برای دانلود زمان بیشتری طلب می کند . شاید بهتر باشد که عکس مطلوب خودتان را در صفحه اصلی قرار داده و برای کسانی که اشتیاق بیشتری برای دیدن عکسهای سفر دارند فقط لینک تصاویر را در وبلاگ قرار دهید .